Get Adobe Flash player

Szukaj na stronie:

W tej chwili na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Na naszej stronie:

Ważny komunikat!

Drodzy Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia "Rodzina Ponarska",

Po uroczystościach Ponarskich, które odbyły się w maju br w Warszawie, w tym w Muzeum Niepodległości, powstał pomysł zorganizowana przez Muzeum Wystawy poświęconej zbrodni ponarskiej. Wystawa ta, która potem będzie krążyć po różnych miastach w Polsce (a może nie tylko), musi być na najwyższym poziomie.

Nie wystarczą więc skany zdjęć i dokumentów publikowanych w książkach śp. Heleny Pasierbskiej czy w innych publikacjach, a konieczne jest udostępnienie przez Państwa oryginałów zdjęć i dokumentów lub dostarczenie skanów o bardzo dobrej rozdzielczości.
W drugiej połowie września będę na kolejnej rozmowie z organizatorami przyszłej Wystawy i wtedy ustalimy sposób  przekazywania/udostępniania materiałów bezpośrednio do Muzeum Niepodległości.

Bardzo proszę wszystkie zainteresowane osoby tym by ślad po ich krewnych (ofiarach zbrodni ponarskiej) na trwałe pozostał w naszej historii, przeglądnęły archiwa rodzinne i przygotowały materiały, gotowe do udostępnienia dla Muzeum  Niepodległości.


Z serdecznymi pozdrowieniami
Maria Wieloch
Prezes Stowarzyszenia Rodzina Ponarska

Dodaj komentarz

Komentarze, które są tutaj publikowane, są prywatnymi opiniami komentujących! Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści tych opinii. Jednocześnie:
Komentarze nie odnoszące się do tematu lub zawierające tylko i wyłącznie reklamę innych stron będą usuwane.
Komentarze o charakterze wulgarnym i mającym na celu obrażanie innych nie będą publikowane i zostaną usunięte.
Wpisany przez komentującego adres e-mail nie będzie publikowany i wykorzystywany w celach marketingowych.

Kod antyspamowy
Odśwież